LM2575T-3.3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
LM2575T-3.3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM2575T-3.3
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG MULT CONFG INV 3.3V TO220
Ngā Rauemi: LM2575T-3.3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM2575T-3.3
Tau Wae LM2575T-3.3 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG MULT CONFG INV 3.3V TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4284 pcs Pepa Raraunga LM2575T-3.3.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 4.75V Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Topology Buck, Boost, Buck-Boost Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-5 Raupapa -
Packaging Tube Paa / Case TO-220-5
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive or Negative
Ētahi Ingoa LM2575T-3.3OS
LM2575T33
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Mahinga Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down Rautanga - Whakawhiti 52kHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck, Boost, Buck-Boost Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-220-5 Nama - Whakaputa 1A
Tau Wae Tuakiri LM2575
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LM2575T-3.3
LM2575T-3.3
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-5
I roto i te taonga: 4192 pcs
Tikiake:
RFQ
LM2575T-15/NOPB
LM2575T-15/NOPB
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG BUCK 15V 1A TO220-5
I roto i te taonga: 74413 pcs
Tikiake:
RFQ
LM2575T-3.3/LF03
LM2575T-3.3/LF03