LM2575T-015
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
LM2575T-015 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM2575T-015
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG MULT CONFIG INV 15V TO220
Ngā Rauemi: LM2575T-015.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM2575T-015
Tau Wae LM2575T-015 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG MULT CONFIG INV 15V TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4562 pcs Pepa Raraunga LM2575T-015.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 15V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 4.75V Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Topology Buck, Boost, Buck-Boost Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-5 Raupapa -
Packaging Tube Paa / Case TO-220-5
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive or Negative
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rautanga - Whakawhiti 52kHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck, Boost, Buck-Boost Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 15V 1 Output 1A TO-220-5
Nama - Whakaputa 1A Tau Wae Tuakiri LM2575