LM2575D2T-3.3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
LM2575D2T-3.3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM2575D2T-3.3
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG MULT CONFG INV 3.3V D2PAK
Ngā Rauemi: LM2575D2T-3.3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM2575D2T-3.3
Tau Wae LM2575D2T-3.3 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG MULT CONFG INV 3.3V D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4507 pcs Pepa Raraunga LM2575D2T-3.3.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 4.75V Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Topology Buck, Boost, Buck-Boost Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato D2PAK-5 Raupapa -
Packaging Tube Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive or Negative
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rautanga - Whakawhiti 52kHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck, Boost, Buck-Boost Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Nama - Whakaputa 1A Tau Wae Tuakiri LM2575
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LM2575D2T-5R4
LM2575D2T-5R4
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC REG MULT CONFIG INV 5V D2PAK
I roto i te taonga: 4044 pcs
Tikiake: LM2575D2T-5R4.pdf
RFQ
LM2575D2T-5R4G
LM2575D2T-5R4G
I roto i te taonga: 64530 pcs
Tikiake: LM2575D2T-5R4G.pdf
RFQ
LM2575D2T-3.3R4
LM2575D2T-3.3R4
Whakaahuatanga: IC REG MULT CONFG INV 3.3V D2PAK
Tikiake: LM2575D2T-3.3R4.pdf
LM2575D2T-015G
LM2575D2T-015G
Whakaahuatanga: IC REG MULT CONFIG INV 15V D2PAK
Tikiake: LM2575D2T-015G.pdf
LM2575D2T-15R4
LM2575D2T-15R4
Tikiake: LM2575D2T-15R4.pdf
LM2575D2T-3.3G
LM2575D2T-3.3G