KSC2500DBU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
KSC2500DBU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KSC2500DBU
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS NPN 10V 2A TO-92L
Ngā Rauemi: KSC2500DBU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KSC2500DBU
Tau Wae KSC2500DBU Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TRANS NPN 10V 2A TO-92L Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4740 pcs Pepa Raraunga KSC2500DBU.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 10V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 50mA, 2A
Momo Pukapuka NPN Pūrere Pūrere Whakarato TO-92-3
Raupapa - Mana - Max 900mW
Packaging Bulk Paa / Case TO-226-3, TO-92-3 Long Body
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Tuhinga - Te whakawhiti 150MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor NPN 10V 2A 150MHz 900mW Through Hole TO-92-3
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 420 @ 500mA, 1V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100nA (ICBO)
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 2A Tau Wae Tuakiri KSC2500