KA78L12AMTF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
KA78L12AMTF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KA78L12AMTF
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89-3
Ngā Rauemi: KA78L12AMTF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KA78L12AMTF
Tau Wae KA78L12AMTF Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 363604 pcs Pepa Raraunga KA78L12AMTF.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 12V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 35V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-89-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-243AA PSRR 65dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa KA78L12AMTFCT Tae Mahi 0°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA SOT-89-3 I teie nei - Quiescent (Iq) 6mA
Nama - Whakaputa 100mA Ngā Āhuatanga Mana -