HMHA281R3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
HMHA281R3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HMHA281R3
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua OPTOISO 3.75KV TRANSISTOR 4SMD
Ngā Rauemi: HMHA281R3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HMHA281R3
Tau Wae HMHA281R3 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 278949 pcs Pepa Raraunga HMHA281R3.pdf
Putanga - Whakaputa (Max) 80V Putanga - Whakamotu 3750Vrms
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.3V (Max) Te Utu Utu (Max) 400mV
Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) - Pūrere Pūrere Whakarato 4-Mini-Flat
Raupapa - Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) 3µs, 3µs
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SOIC (0.173", 4.40mm Width)
Momo putanga Transistor Tae Mahi -55°C ~ 100°C
Te maha o nga pouaka 1 Momo Tae Surface Mount
Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) 50% @ 5mA Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) 600% @ 5mA
I teie nei - Whakaatu / Channel 50mA I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 50mA