FSV8100V
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSV8100V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSV8100V
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO-277
Ngā Rauemi: FSV8100V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSV8100V
Tau Wae FSV8100V Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO-277 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 250161 pcs Pepa Raraunga FSV8100V.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 670mV @ 8A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-277-3 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Te Whakaora Whakaora (trr) 19.64ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-277, 3-PowerDFN
Ētahi Ingoa FSV8100VTR Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 8A Surface Mount TO-277-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 8A
Capacitance @ Vr, F 672pF @ 4V, 1MHz