FSV20150V
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSV20150V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSV20150V
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 150V 20A TO277-3
Ngā Rauemi: FSV20150V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSV20150V
Tau Wae FSV20150V Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 150V 20A TO277-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126213 pcs Pepa Raraunga FSV20150V.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 840mV @ 20A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-277-3 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-277, 3-PowerDFN Ētahi Ingoa FSV20150VTR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 150V 20A Surface Mount TO-277-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 30µA @ 150V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 20A Capacitance @ Vr, F -