FSV10120V
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSV10120V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSV10120V
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 120V 10A TO277-3
Ngā Rauemi: FSV10120V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSV10120V
Tau Wae FSV10120V Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 120V 10A TO277-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 219012 pcs Pepa Raraunga FSV10120V.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 800mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 120V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-277-3 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Te Whakaora Whakaora (trr) 16.7ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-277, 3-PowerDFN
Ētahi Ingoa FSV10120VTR Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 120V 10A Surface Mount TO-277-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 25µA @ 120V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 10A
Capacitance @ Vr, F 608pF @ 4V, 1MHz