FSUSB43L10X-F131
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSUSB43L10X-F131 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSUSB43L10X-F131
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC USB SWITCH DPDT 10MICROPAK
Ngā Rauemi: FSUSB43L10X-F131.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSUSB43L10X-F131
Tau Wae FSUSB43L10X-F131 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4039 pcs Pepa Raraunga FSUSB43L10X-F131.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi (V +) 3 V ~ 4.3 V Ngaohihi - Whakaaetanga, Tino (V ±) -
Whakawhitihia te Kotahitanga DPDT Pūrere Pūrere Whakarato 10-MicroPak™
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-UFQFN Ētahi Ingoa FSUSB43L10X
FSUSB43L10X-F131TR
FSUSB43L10X_F131
FSUSB43L10X_F131TR
FSUSB43L10X_F131TR-ND
FSUSB43L10XF131
FSUSB43L10XTR
FSUSB43L10XTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Whakaoho-a-Whenua (Max) 6.5 Ohm
Te maha o nga pouaka 1 Mahahiko Maha / Whakawhanui Whakawhiti -
Tau Wae Tuakiri FSUSB43 Nga tono USB
-3db Whaiwhata 720MHz