FSBM20SL60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSBM20SL60
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC SMART POWER MOD 20A SPM32-AA
Ngā Rauemi: FSBM20SL60.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSBM20SL60
Tau Wae FSBM20SL60 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC SMART POWER MOD 20A SPM32-AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4179 pcs Pepa Raraunga FSBM20SL60.pdf
Putanga - Whakamotu 2500Vrms Tuhinga 600V
Momo IGBT Raupapa SPM®
Paa / Case 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 20A 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
I teie nei 20A Whirihoranga 3 Phase