FSBB30CH60DF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSBB30CH60DF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSBB30CH60DF
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MODULE SPM 600V 30A SPMPA
Ngā Rauemi: FSBB30CH60DF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSBB30CH60DF
Tau Wae FSBB30CH60DF Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MODULE SPM 600V 30A SPMPA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3659 pcs Pepa Raraunga FSBB30CH60DF.pdf
Putanga - Whakamotu 2500Vrms Tuhinga 600V
Momo IGBT Raupapa Motion SPM® 3
Paa / Case 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Power Driver Module IGBT 3 Phase Inverter 600V 30A 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm)
I teie nei 30A Whirihoranga 3 Phase Inverter