FSAM75SM60A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSAM75SM60A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSAM75SM60A
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MODULE SPM 600V 75A S32DA
Ngā Rauemi: FSAM75SM60A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
48 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSAM75SM60A
Tau Wae FSAM75SM60A Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MODULE SPM 600V 75A S32DA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1318 pcs Pepa Raraunga FSAM75SM60A.pdf
Putanga - Whakamotu 2500Vrms Tuhinga 600V
Momo IGBT Raupapa Motion SPM® 2
Paa / Case 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 75A 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
I teie nei 75A Whirihoranga 3 Phase