FSAM15SH60A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSAM15SH60A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSAM15SH60A
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua SMART POWER MODULE 15A SPM32-AA
Ngā Rauemi: FSAM15SH60A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSAM15SH60A
Tau Wae FSAM15SH60A Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga SMART POWER MODULE 15A SPM32-AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1981 pcs Pepa Raraunga FSAM15SH60A.pdf
Putanga - Whakamotu 2500Vrms Tuhinga 600V
Momo IGBT Raupapa Motion SPM® 2
Paa / Case 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Ētahi Ingoa FSAM15SH60A_NL
FSAM15SH60A_NL-ND
Whakaahuatanga Taipitopito Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 15A 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) I teie nei 15A