FQU9N25TU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQU9N25TU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FQU9N25TU
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 250V 7.4A IPAK
Ngā Rauemi: FQU9N25TU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FQU9N25TU
Tau Wae FQU9N25TU Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 250V 7.4A IPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79504 pcs Pepa Raraunga FQU9N25TU.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato I-PAK
Raupapa QFET® Runa I (Max) @ Id, Vgs 420 mOhm @ 3.7A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.5W (Ta), 55W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 700pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 20nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 250V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 250V 7.4A (Tc) 2.5W (Ta), 55W (Tc) Through Hole I-PAK
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 7.4A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FQU6P25TU
FQU6P25TU
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: MOSFET P-CH 250V 4.7A IPAK
I roto i te taonga: 5725 pcs
Tikiake: FQU6P25TU.pdf
RFQ
FQU7P06TU
FQU7P06TU
Whakaahuatanga: MOSFET P-CH 60V 5.4A IPAK
I roto i te taonga: 4813 pcs
Tikiake: FQU7P06TU.pdf
RFQ
FQU7P06TU_NB82048
FQU7P06TU_NB82048
Tikiake: FQU7P06TU_NB82048.pdf
FQU6N40CTU_NBEA001
FQU6N40CTU_NBEA001
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 400V 4.5A IPAK