FQP6N40C
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FQP6N40C
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 400V 6A TO-220
Ngā Rauemi: 1.FQP6N40C.pdf2.FQP6N40C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FQP6N40C
Tau Wae FQP6N40C Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 400V 6A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 117645 pcs Pepa Raraunga 1.FQP6N40C.pdf2.FQP6N40C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa QFET® Runa I (Max) @ Id, Vgs 1 Ohm @ 3A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 73W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 625pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 20nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 400V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 400V 6A (Tc) 73W (Tc) Through Hole TO-220AB
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 6A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FQP6N25
FQP6N25
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 250V 5.5A TO-220
I roto i te taonga: 4233 pcs
Tikiake: FQP6N25.pdf
RFQ
FQP6N60C_F080
FQP6N60C_F080
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 600V 5.5A TO-220
I roto i te taonga: 5516 pcs
Tikiake: FQP6N60C_F080.pdf
RFQ
FQP6N50
FQP6N50
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 500V 5.5A TO-220
Tikiake: FQP6N50.pdf
FQP6N15
FQP6N15
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 150V 6.4A TO-220
Tikiake: FQP6N15.pdf
FQP630
FQP630
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 200V 9A TO-220
Tikiake: FQP630.pdf
FQP5P20
FQP5P20
Whakaahuatanga: MOSFET P-CH 200V 4.8A TO-220
Tikiake: FQP5P20.pdf
FQP6N60
FQP6N60
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 600V 6.2A TO-220
Tikiake: FQP6N60.pdf
FQP6N40CF
FQP6N40CF
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 400V 6A TO-220