FQP47P06
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FQP47P06
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 60V 47A TO-220
Ngā Rauemi: 1.FQP47P06.pdf2.FQP47P06.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FQP47P06
Tau Wae FQP47P06 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 60V 47A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55689 pcs Pepa Raraunga 1.FQP47P06.pdf2.FQP47P06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3
Raupapa QFET® Runa I (Max) @ Id, Vgs 26 mOhm @ 23.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 160W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3600pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 110nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 60V 47A (Tc) 160W (Tc) Through Hole TO-220-3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 47A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FQP47P06_NW82049
FQP47P06_NW82049
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: MOSFET P-CH 60V 47A TO-220