FQL40N50
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQL40N50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FQL40N50
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 40A TO-264
Ngā Rauemi: FQL40N50.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
375 pcs
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FQL40N50
Tau Wae FQL40N50 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 40A TO-264 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21761 pcs Pepa Raraunga FQL40N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-264
Raupapa QFET® Runa I (Max) @ Id, Vgs 110 mOhm @ 20A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 460W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-264-3, TO-264AA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 7500pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 200nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 40A (Tc) 460W (Tc) Through Hole TO-264
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FQL40N50F
FQL40N50F
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 500V 40A TO-264