FQD4P25TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FQD4P25TM
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 250V 3.1A DPAK
Ngā Rauemi: 1.FQD4P25TM.pdf2.FQD4P25TM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FQD4P25TM
Tau Wae FQD4P25TM Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 250V 3.1A DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5005 pcs Pepa Raraunga 1.FQD4P25TM.pdf2.FQD4P25TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato D-Pak
Raupapa QFET® Runa I (Max) @ Id, Vgs 2.1 Ohm @ 1.55A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.5W (Ta), 45W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 420pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 14nC @ 10V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 250V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 250V 3.1A (Tc) 2.5W (Ta), 45W (Tc) Surface Mount D-Pak
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 3.1A (Tc)