FQD3P50TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FQD3P50TM
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 500V 2.1A DPAK
Ngā Rauemi: 1.FQD3P50TM.pdf2.FQD3P50TM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FQD3P50TM
Tau Wae FQD3P50TM Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 500V 2.1A DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77805 pcs Pepa Raraunga 1.FQD3P50TM.pdf2.FQD3P50TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato D-Pak
Raupapa QFET® Runa I (Max) @ Id, Vgs 4.9 Ohm @ 1.05A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.5W (Ta), 50W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa FQD3P50TMCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 660pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 23nC @ 10V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 500V 2.1A (Tc) 2.5W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount D-Pak
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2.1A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FQD3N60TM
FQD3N60TM
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 600V 2.4A DPAK
I roto i te taonga: 4128 pcs
Tikiake: FQD3N60TM.pdf
RFQ
FQD3P20TM
FQD3P20TM
Whakaahuatanga: MOSFET P-CH 200V 2.4A DPAK
I roto i te taonga: 4146 pcs
Tikiake: FQD3P20TM.pdf
RFQ
FQD3P50TM-AM002BLT
FQD3P50TM-AM002BLT
Whakaahuatanga: QF -500V 4.9OHM DPAK
Tikiake: FQD3P50TM-AM002BLT.pdf
FQD3P50TM-F085
FQD3P50TM-F085
Whakaahuatanga: MOSFET P-CH 500V 2.1A DPAK