FQB9P25TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB9P25TM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FQB9P25TM
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 250V 9.4A D2PAK
Ngā Rauemi: FQB9P25TM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FQB9P25TM
Tau Wae FQB9P25TM Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 250V 9.4A D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4740 pcs Pepa Raraunga FQB9P25TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato D²PAK (TO-263AB)
Raupapa QFET® Runa I (Max) @ Id, Vgs 620 mOhm @ 4.7A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 3.13W (Ta), 120W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa FQB9P25TM-ND
FQB9P25TMTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1180pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 38nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 250V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 250V 9.4A (Tc) 3.13W (Ta), 120W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 9.4A (Tc)