FQAF5N90
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQAF5N90 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FQAF5N90
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 900V 4.1A TO-3PF
Ngā Rauemi: FQAF5N90.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FQAF5N90
Tau Wae FQAF5N90 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 900V 4.1A TO-3PF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4260 pcs Pepa Raraunga FQAF5N90.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-3PF
Raupapa QFET® Runa I (Max) @ Id, Vgs 2.3 Ohm @ 2.05A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 90W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case SC-94 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1550pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 900V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 900V 4.1A (Tc) 90W (Tc) Through Hole TO-3PF
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 4.1A (Tc)