FQAF22P10
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQAF22P10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FQAF22P10
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 100V 16.6A TO-3PF
Ngā Rauemi: FQAF22P10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FQAF22P10
Tau Wae FQAF22P10 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 100V 16.6A TO-3PF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4924 pcs Pepa Raraunga FQAF22P10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-3PF
Raupapa QFET® Runa I (Max) @ Id, Vgs 125 mOhm @ 8.3A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 70W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case SC-94 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1500pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 10V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 100V 16.6A (Tc) 70W (Tc) Through Hole TO-3PF
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 16.6A (Tc)