FPAM30LH60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FPAM30LH60 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FPAM30LH60
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MODULE SPM 600V 30A S32EA
Ngā Rauemi: FPAM30LH60.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
48 pcs
144 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FPAM30LH60
Tau Wae FPAM30LH60 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MODULE SPM 600V 30A S32EA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3271 pcs Pepa Raraunga FPAM30LH60.pdf
Putanga - Whakamotu 2500Vrms Tuhinga 600V
Momo IGBT Raupapa PFC SPM® 2
Paa / Case 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Power Driver Module IGBT 2 Phase 600V 30A 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
I teie nei 30A Whirihoranga 2 Phase