FOD250LSD
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FOD250LSD
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 8SMD
Ngā Rauemi: FOD250LSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FOD250LSD
Tau Wae FOD250LSD Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5528 pcs Pepa Raraunga FOD250LSD.pdf
Putanga - Whakaputa (Max) 7V Putanga - Whakamotu 5000Vrms
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.45V Te Utu Utu (Max) -
Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) 1µs, 1µs (Max) Pūrere Pūrere Whakarato 8-SMD
Raupapa - Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SMD, Gull Wing
Momo putanga Transistor with Base Ētahi Ingoa FOD250LSD-ND
FOD250LSD_NL
FOD250LSD_NLTR
FOD250LSD_NLTR-ND
FOD250LSDTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input DC
Whakaahuatanga Taipitopito Optoisolator Transistor with Base Output 5000Vrms 1 Channel 8-SMD Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) 15% @ 16mA
Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) 50% @ 16mA I teie nei - Whakaatu / Channel 8mA
I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 25mA