FJY3003R
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FJY3003R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FJY3003R
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS PREBIAS NPN 200MW SOT523F
Ngā Rauemi: FJY3003R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FJY3003R
Tau Wae FJY3003R Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4144 pcs Pepa Raraunga FJY3003R.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 500µA, 10mA
Momo Pukapuka NPN - Pre-Biased Pūrere Pūrere Whakarato SOT-523F
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) 22 kOhms
Resistor - Base (R1) 22 kOhms Mana - Max 200mW
Packaging Original-Reel® Paa / Case SC-89, SOT-490
Ētahi Ingoa FJY3003RDKR Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 250MHz Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) NPN - Pre-Biased 50V 100mA 250MHz 200mW Surface Mount SOT-523F
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 56 @ 5mA, 5V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100nA (ICBO)
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA Tau Wae Tuakiri FJY3003