FJX3003RTF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FJX3003RTF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FJX3003RTF
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS PREBIAS NPN 200MW SOT323
Ngā Rauemi: FJX3003RTF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FJX3003RTF
Tau Wae FJX3003RTF Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5571 pcs Pepa Raraunga FJX3003RTF.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 500µA, 10mA
Momo Pukapuka NPN - Pre-Biased Pūrere Pūrere Whakarato SOT-323
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) 22 kOhms
Resistor - Base (R1) 22 kOhms Mana - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-70, SOT-323
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti 250MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) NPN - Pre-Biased 50V 100mA 250MHz 200mW Surface Mount SOT-323 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 56 @ 5mA, 5V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100nA (ICBO) I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA