FGP10N60UNDF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGP10N60UNDF
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 20A 139W TO220-3
Ngā Rauemi: 1.FGP10N60UNDF.pdf2.FGP10N60UNDF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGP10N60UNDF
Tau Wae FGP10N60UNDF Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IGBT 600V 20A 139W TO220-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53483 pcs Pepa Raraunga 1.FGP10N60UNDF.pdf2.FGP10N60UNDF.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 10A
Tauira Whakamātautau 400V, 10A, 10 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 8ns/52.2ns
Te Whakawhiti Energy 150µJ (on), 50µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 37.7ns
Mana - Max 139W Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Standard
Momo IGBT NPT Puta Taui 37nC
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT NPT 600V 20A 139W Through Hole TO-220-3 I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 30A
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 20A