FFPF30UP20STU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FFPF30UP20STU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FFPF30UP20STU
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 200V 30A TO220F
Ngā Rauemi: FFPF30UP20STU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFPF30UP20STU
Tau Wae FFPF30UP20STU Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 200V 30A TO220F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83009 pcs Pepa Raraunga FFPF30UP20STU.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.15V @ 30A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220F-2L Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 50ns
Packaging Tube Paa / Case TO-220-2 Full Pack
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 200V 30A Through Hole TO-220F-2L I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 200V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 30A Capacitance @ Vr, F -