FFPF14X150STU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FFPF14X150STU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FFPF14X150STU
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 1.5KV 14A TO220F
Ngā Rauemi: FFPF14X150STU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFPF14X150STU
Tau Wae FFPF14X150STU Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 1.5KV 14A TO220F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6026 pcs Pepa Raraunga FFPF14X150STU.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 2.4V @ 14A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1500V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220F-2L Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 120ns
Packaging Tube Paa / Case TO-220-2 Full Pack
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Standard Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 1500V 14A Through Hole TO-220F-2L
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 20µA @ 1500V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 14A