FES16FTR
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FES16FTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FES16FTR
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 300V 16A TO220AC
Ngā Rauemi: FES16FTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FES16FTR
Tau Wae FES16FTR Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 300V 16A TO220AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5653 pcs Pepa Raraunga FES16FTR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.3V @ 8A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AC Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 50ns
Packaging Tube Paa / Case TO-220-2
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Standard Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 300V 16A Through Hole TO-220AC
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 300V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 16A
Capacitance @ Vr, F 170pF @ 4V, 1MHz Tau Wae Tuakiri FES16F