FES16CTR
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FES16CTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FES16CTR
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 150V 16A TO220AC
Ngā Rauemi: FES16CTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FES16CTR
Tau Wae FES16CTR Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 150V 16A TO220AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4754 pcs Pepa Raraunga FES16CTR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 950mV @ 8A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AC Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 35ns
Packaging Tube Paa / Case TO-220-2
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Standard Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 150V 16A Through Hole TO-220AC
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 150V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 16A
Capacitance @ Vr, F 170pF @ 4V, 1MHz Tau Wae Tuakiri FES16C