FEP16FTA
Hua Hua
Tau Wae: FEP16FTA
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 300V 16A TO220AB
Ngā Rauemi: 1.FEP16FTA.pdf2.FEP16FTA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FEP16FTA
Tau Wae FEP16FTA Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 300V 16A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5151 pcs Pepa Raraunga 1.FEP16FTA.pdf2.FEP16FTA.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.3V @ 8A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 50ns
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Standard Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Anode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 300V 16A Through Hole TO-220-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 300V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 16A Tau Wae Tuakiri FEP16F
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FEP16GT-5400HE3/45
FEP16GT-5400HE3/45
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY GP TO220AB
I roto i te taonga: 5399 pcs
Tikiake: FEP16GT-5400HE3/45.pdf
RFQ
I roto i te taonga: 5934 pcs
Tikiake: FEP16GT-5300HE3/45.pdf
RFQ
FEP16FT
FEP16FT
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY GP 300V 16A TO220AB