FEP16ATA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FEP16ATA
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 50V 16A TO220AB
Ngā Rauemi: 1.FEP16ATA.pdf2.FEP16ATA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FEP16ATA
Tau Wae FEP16ATA Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 50V 16A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4270 pcs Pepa Raraunga 1.FEP16ATA.pdf2.FEP16ATA.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 950mV @ 8A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 50V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 35ns
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Standard Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Anode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 50V 16A Through Hole TO-220-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 50V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 16A Tau Wae Tuakiri FEP16A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FEP16AT
FEP16AT
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY GP 50V 16A TO220AB