FDV045P20L
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDV045P20L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDV045P20L
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 20V 1.15A SOT23
Ngā Rauemi: FDV045P20L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDV045P20L
Tau Wae FDV045P20L Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 20V 1.15A SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 259662 pcs Pepa Raraunga FDV045P20L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.5V @ 250µA Vgs (Max) ±8V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 108 mOhm @ 1.15A, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.6W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa FDV045P20L-ND
FDV045P20LOSTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 42 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1220pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 10nC @ 4.5V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 1.8V, 4.5V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 20V 1.15A (Ta) 1.6W (Ta) Surface Mount SOT-23-3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.15A (Ta)