FDPF79N15
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDPF79N15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDPF79N15
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 150V 79A TO-220F
Ngā Rauemi: FDPF79N15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDPF79N15
Tau Wae FDPF79N15 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 150V 79A TO-220F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4561 pcs Pepa Raraunga FDPF79N15.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220F
Raupapa UniFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 30 mOhm @ 39.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 38W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3410pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 73nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 150V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 150V 79A (Tc) 38W (Tc) Through Hole TO-220F
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 79A (Tc)