FDPF52N20T
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDPF52N20T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDPF52N20T
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 200V 52A TO-220F
Ngā Rauemi: FDPF52N20T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDPF52N20T
Tau Wae FDPF52N20T Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 200V 52A TO-220F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5395 pcs Pepa Raraunga FDPF52N20T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220F
Raupapa UniFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 49 mOhm @ 26A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 38.5W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2900pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 63nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 200V 52A (Tc) 38.5W (Tc) Through Hole TO-220F
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 52A (Tc)