FDPF20N50
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDPF20N50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDPF20N50
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 20A TO-220F
Ngā Rauemi: FDPF20N50.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDPF20N50
Tau Wae FDPF20N50 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 20A TO-220F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58390 pcs Pepa Raraunga FDPF20N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220F
Raupapa UniFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 230 mOhm @ 10A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 38.5W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3120pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 59.5nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 20A (Tc) 38.5W (Tc) Through Hole TO-220F I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)