FDPF17N45T
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDPF17N45T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDPF17N45T
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 450V 17A TO-220F
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDPF17N45T
Tau Wae FDPF17N45T Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 450V 17A TO-220F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4096 pcs Pepa Raraunga
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Hangarau MOSFET (Metal Oxide)
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220F Raupapa UniFET™
Runa I (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 8.5A, 10V Whakaaetanga Mana (Max) -
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3 Full Pack
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2110pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 450V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 450V 17A (Tc) Through Hole TO-220F
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)