FDPF14N30
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDPF14N30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDPF14N30
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET NCH 300V 14A TO220F
Ngā Rauemi: FDPF14N30.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDPF14N30
Tau Wae FDPF14N30 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET NCH 300V 14A TO220F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86740 pcs Pepa Raraunga FDPF14N30.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220F
Raupapa UniFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 7A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 35W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1060pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 25nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 300V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 300V 14A (Tc) 35W (Tc) Through Hole TO-220F I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)