FDP65N06
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDP65N06
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 65A TO-220
Ngā Rauemi: 1.FDP65N06.pdf2.FDP65N06.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDP65N06
Tau Wae FDP65N06 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 65A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88762 pcs Pepa Raraunga 1.FDP65N06.pdf2.FDP65N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3
Raupapa UniFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 16 mOhm @ 32.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 135W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2170pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 43nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 65A (Tc) 135W (Tc) Through Hole TO-220-3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 65A (Tc)