FDP2D3N10C
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDP2D3N10C
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 222A TO220-3
Ngā Rauemi: FDP2D3N10C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDP2D3N10C
Tau Wae FDP2D3N10C Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 222A TO220-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 26131 pcs Pepa Raraunga FDP2D3N10C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 700µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3
Raupapa PowerTrench® Runa I (Max) @ Id, Vgs 2.3 mOhm @ 100A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 214W (Tc) Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 11180pF @ 50V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 152nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 222A (Tc) 214W (Tc) Through Hole TO-220-3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 222A (Tc)