FDP100N10
Hua Hua
Tau Wae: FDP100N10
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 75A TO-220
Ngā Rauemi: 1.FDP100N10.pdf2.FDP100N10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDP100N10
Tau Wae FDP100N10 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 75A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74892 pcs Pepa Raraunga 1.FDP100N10.pdf2.FDP100N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3
Raupapa PowerTrench® Runa I (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 75A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 208W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 7300pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 100nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 75A (Tc) 208W (Tc) Through Hole TO-220-3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)