FDMS86200DC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDMS86200DC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 150V 9.3A POWER 56
Ngā Rauemi: FDMS86200DC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDMS86200DC
Tau Wae FDMS86200DC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 150V 9.3A POWER 56 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51953 pcs Pepa Raraunga FDMS86200DC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato Dual Cool™56
Raupapa Dual Cool™, PowerTrench® Runa I (Max) @ Id, Vgs 17 mOhm @ 9.3A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 3.2W (Ta), 125W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-PowerTDFN Ētahi Ingoa FDMS86200DCCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2955pF @ 75V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 42nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 150V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 150V 9.3A (Ta), 28A (Tc) 3.2W (Ta), 125W (Tc) Surface Mount Dual Cool™56
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 9.3A (Ta), 28A (Tc)