FDMS86101DC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMS86101DC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDMS86101DC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 14.5A 8-PQFN
Ngā Rauemi: FDMS86101DC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDMS86101DC
Tau Wae FDMS86101DC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 14.5A 8-PQFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46169 pcs Pepa Raraunga FDMS86101DC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato Dual Cool™56
Raupapa Dual Cool™, PowerTrench® Runa I (Max) @ Id, Vgs 7.5 mOhm @ 14.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 3.2W (Ta), 125W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerTDFN Ētahi Ingoa FDMS86101DC-ND
FDMS86101DCTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 39 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3135pF @ 50V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 44nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 14.5A (Ta), 60A (Tc) 3.2W (Ta), 125W (Tc) Surface Mount Dual Cool™56
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 14.5A (Ta), 60A (Tc)