FDMS030N06B
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMS030N06B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDMS030N06B
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 22.1A POWER56
Ngā Rauemi: FDMS030N06B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDMS030N06B
Tau Wae FDMS030N06B Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 22.1A POWER56 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86450 pcs Pepa Raraunga FDMS030N06B.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato 8-PQFN (5x6)
Raupapa PowerTrench® Runa I (Max) @ Id, Vgs 3 mOhm @ 50A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.5W (Ta), 104W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerTDFN Ētahi Ingoa FDMS030N06B-ND
FDMS030N06BTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 39 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 7560pF @ 30V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 75nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 22.1A (Ta), 100A (Tc) 2.5W (Ta), 104W (Tc) Surface Mount 8-PQFN (5x6)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 22.1A (Ta), 100A (Tc)