FDMD86100
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMD86100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDMD86100
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET 2N-CH 100V
Ngā Rauemi: FDMD86100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDMD86100
Tau Wae FDMD86100 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET 2N-CH 100V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66386 pcs Pepa Raraunga FDMD86100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato 8-Power 5x6
Raupapa PowerTrench® Runa I (Max) @ Id, Vgs 10.5 mOhm @ 10A, 10V
Mana - Max 2.2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerWDFN Ētahi Ingoa FDMD86100TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 39 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2060pF @ 50V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V Momo FET 2 N-Channel (Dual) Common Source
FET Pānga Standard Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) Common Source 100V 10A 2.2W Surface Mount 8-Power 5x6 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 10A