FDMD84100
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMD84100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDMD84100
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET 2N-CH 100V 7A 8-PQFN
Ngā Rauemi: FDMD84100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDMD84100
Tau Wae FDMD84100 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET 2N-CH 100V 7A 8-PQFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66202 pcs Pepa Raraunga FDMD84100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato Power 3.3x5
Raupapa PowerTrench® Runa I (Max) @ Id, Vgs 20 mOhm @ 7A, 10V
Mana - Max 2.1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerWDFN Ētahi Ingoa FDMD84100TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 39 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 980pF @ 50V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 16nC @ 10V Momo FET 2 N-Channel (Dual) Common Source
FET Pānga Standard Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) Common Source 100V 7A 2.1W Surface Mount Power 3.3x5 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 7A