FDMA2002NZ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMA2002NZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDMA2002NZ
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET 2N-CH 30V 2.9A 6-MICROFET
Ngā Rauemi: FDMA2002NZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDMA2002NZ
Tau Wae FDMA2002NZ Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET 2N-CH 30V 2.9A 6-MICROFET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 208987 pcs Pepa Raraunga FDMA2002NZ.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.5V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato 6-MicroFET (2x2)
Raupapa PowerTrench® Runa I (Max) @ Id, Vgs 123 mOhm @ 2.9A, 4.5V
Mana - Max 650mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-VDFN Exposed Pad Ētahi Ingoa FDMA2002NZTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 39 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 220pF @ 15V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 3nC @ 4.5V Momo FET 2 N-Channel (Dual)
FET Pānga Logic Level Gate Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 30V 2.9A 650mW Surface Mount 6-MicroFET (2x2) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2.9A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FDMA410NZ
FDMA410NZ
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 20V 9.5A 6-MICROFET