FDI33N25TU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDI33N25TU
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 250V 33A I2PAK
Ngā Rauemi: FDI33N25TU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDI33N25TU
Tau Wae FDI33N25TU Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 250V 33A I2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5081 pcs Pepa Raraunga FDI33N25TU.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato I2PAK (TO-262)
Raupapa UniFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 94 mOhm @ 16.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 235W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2135pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 48nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 250V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 250V 33A (Tc) 235W (Tc) Through Hole I2PAK (TO-262)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 33A (Tc)